Nagroda Gospodarcza Prezydenta to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla polskich przedsiębiorstw, instytutów badawczych oraz wynalazców. W tym roku odbyła się jej XV edycja a uroczysta gala wręczenia tych nagród miała miejsce po raz drugi podczas Kongresu 590 w Jasionce pod Rzeszowem.

Serdecznie zapraszamy na 16. Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Inter Cars, które odbędą się na terenach Błoni Stadionu PGE Narodowy w Warszawie w dniach 22 - 24 września br.

GRENE RACE to Puchar Polski - Wyścigi Traktorów, organizowany pod nadzorem Automobil Klubu Toruńskiego i Polskiego Związku Motorowego

NAGRODA GOSPODARCZA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ DLA WUZETEM
W KATEGORII NARODOWY SUKCES

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z corocznego wyścigu traktorów Grene Race 2017.

Szanowni Państwo,

W związku z tym, iż w dniu 10 maja 2017 roku minął okres wydawania akcji pracowniczych dla Pracowników i byłych Pracowników Spółki Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A., istnieje obecnie możliwość ich odsprzedaży,

Z przyjemnością informujemy, że jeszcze w tym roku wprowadzamy na rynek nowy wzór opakowań naszych produktów.

Informujemy o wprowadzeniu nowej procedury dotyczącej realizacji zakupów materiałów i usług przez naszą Spółkę.

W tym roku trwa kolejna edycja kampanii informacyjnej "Bezpieczny warsztat" zorganizowanej przez stowarzyszenie SDCM. Ma ona na celu popularyzację niezależnych warsztatów samochodowych.

Podkategorie